Škola Taekwon-do ITF Dan-Gun
(oficiální stránky)
Loading...
Navštivte také

Informace o náboru nových členů

Taekwon-do může cvičit každý, bez rozdílu věku a pohlaví, komu nechybí chuť a vytrvalost. Nezáleží dokonce ani na fyzické průpravě a schopnostech, neboť metodika tréninků je propracována tak, aby byli cvičenci zatěžováni pozvolna. Díky počtu členů může škola nabídnout nejen rozdělení cvičenců dle věku, ale i současně podle technické vyspělosti. Nestává se tak, aby děti cvičily s dospělými a začátečníci s pokročilými. Ve škole Dan-Gun uvidíte cvičit v oddělených skupinách nejenom děti ve věku 6 let, ale i dospělé ve věku nad 45 let. Děti začínají cvičit v přípravné skupině (6-11 let), kde trénink je veden s ohledem na jejich vývojové zákonitosti pro rozvoj všeobecné motoriky pohybu se zaměřením na taekwon-do. Trénink je veden v různých obměnách se zapojením her. Tak se velice nenásilnou formou seznámí s taekwondem a vylepší své pohybové dovednosti. Po zkouškách na technický stupeň jsou děti zařazeny do vyšších dětských technických skupin, kde se plně začlení do tréninků taekwonda. Dospělí ve své náborové skupině získají základní poznatky o tomto bojovém umění, které postupem času prohloubí a mohou získat až černý pás.
Všem cvičencům se snažíme vštěpovat filozofii taekwonda žít v duchu zásad taekwonda jenž jsou: zdvořilost, čestnost, sebeovládání, nezdolný duch.

Na první tréninky cvičencům postačí sportovní oděv. Cvičí se naboso, případně je povolena i sálová obuv.

Nováčky ze ZŠ Litvínovská 600 je možné po dohodě vyzvednout před tréninkem ze školní družiny.

Adresa

Gymnázium Litoměřická, č.p. 726
Praha 9 - Prosek
190 00

Kdy začínáme

Začátečníci děti do 12 let: Po a St - 17:00 - 18:00 hod.
Začátečníci děti nad 12 let a Dospělí: Út a Čt - 17:00 - 18:00 hod.
Viz. Informace o škole - Tréninky

Kontakt

Petr Poklop
tel.: +420 603 246 433
e-mail: dan-gun@volny.cz

Členské příspěvky

Členské příspěvky činí 600,- Kč / měsíc. První hodina je pro zájemce zdarma pro možnost vyzkoušení.

Informace pro platbu:
  • Číslo účtu: 19-3928560287/0100
  • Var. symbol: rodné číslo cvičence
  • Zpráva pro příjemce: Členské příspěvky za období (od - do)

Jak se k nám dostanete

Od metra trasy C ze zastávky Střížkov nebo Prosek, případě od metra trasy B ze zastávky "Vysočanská" autobusem cca 5 minut do stanice "Sídliště Prosek".
Vybere jazykovou verzi
RSS