Škola Taekwon-do ITF Dan-Gun,     dan-gun@volny.cz,    +420 603 246 433

Škola Taekwondo ITF Dan-Gun má za sebou již více než 28 letou historii (založena v roce 1991). Vedoucím školy a hlavním trenérem je pan Petr Poklop (nositel VII. Danu), nositel nejvyššího technického stupně dosaženého v ČR, vedoucí Střediska talentované mládeže Praha I, bývalý trenér a reprezentant České reprezentace. Trénink školy je veden pod dohledem mezinárodního korejského instruktora Hwang Ho Yonga (nositel IX. Danu).

Naše škola patří mezi největší školy v České republice a na závodech v ČR jsme získali mnoho medailových ocenění. Při tréninku v naší škole můžete dosáhnout takových výsledků, jako někteří její členové, kteří se stali členy české reprezentace a kteří dosáhli mnoha vynikajících medailových úspěchů na juniorských i seniorských mistrovstvích světa i Evropy a dalších národních i mezinárodních soutěžích.

Naše škola spolupracuje s ZŠ Litvínovská 600, Praha 9, kde v rámci povinné školní výuky vyučujeme Taekwon-do ITF.

 

Oddíl vyučuje Taekwon-do v: Čakovicích, Kbelích, Hovorčovicích, Líbeznicích, Čelákovicích, Praze 8 - Invalidovně a Praze 9 - Proseku. 

 

Adresa hlavní tělocvičny

Gymnázium Litoměřická, č.p. 726
Praha 9 - Prosek
190 00

  

Jak se k nám dostanete

 

Od metra trasy C ze zastávky "Střížkov" nebo "Prosek", případně od metra trasy B ze zastávky "Vysočanská" autobusem cca 5 minut do stanice "Sídliště Prosek".